Recenze Mr&Mrs Fragrance Niki Fresh Air 1 ks

• dobrá vůně

Přidáno: 4. září 2017

Příjemná vůně.

Přidáno: 24. června 2017

(Upraveno 24. června 2017)

Zakoupeno v Notino

Perfektní. Nápad s vyměnitelnou náplní je super a vzhledové vypadá panáček lépe, než jeho jednorázoví předchůdci.

Přidáno: 18. června 2017

(Upraveno 18. června 2017)

Zakoupeno v Notino

• snad jedině ten "vtipný design"
  • nevoní, nevoní, nevoní...chápu že je to "EKO friendly" výrobek, ale měl by vonět alespoň trochu když je to "osvěžovač" vzduchu ve voze. Tohle je hezké na pohled, Dá se plnit, ale nač? Když náplň zatavená v plastic bagu nevoněla ani když jsem instaloval.

Z tohoto produktu jsem maximálně zklamaný, těšil jsem se že trochu oživím fádní černou palubovku tímhle, jo, to se povedlo, ale bohužel jen to... Prostě to nevoní a náplně si rozhodně nekoupím nové. V Albertu jsem koupil určitě toxické odpařovadlo za 199,- a mám "ocean breeze" v autě celý den.
Zklamání